Minik Dualar Grubu
Sitemize Hoşgeldiniz...

Minik Dualar Grubu

Minik Dualar Grubu Forum Sitesi

AnasayfaGaleriTakvimSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

6 ŞEHİT DAHA VERDİK VATAN SAĞOLSUN

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: 6 ŞEHİT DAHA VERDİK VATAN SAĞOLSUN   Perş. Eyl. 11, 2008 12:46 am

HAKKARİYE KENDİ İSTİĞİYLE GİTMİŞTİ
Hakkâri'de önceki gün PKK'lılarla çıkan çatışmada şehit olan 6 güvenlik görevlisinden biri olan piyade üsteğmen Murat Ergül'ün (28), 30 Ağustos'ta üsteğmenliğe terfi ettiği ve gönüllü olarak Şemdinli'ye tayin olduğu belirtildi.
Şehit Üsteğmen Murat Ergül (28), Kırşehir Cacabey Camii'nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. 15 binden fazla vatandaşın katıldığı törende anne Halime Ergül'ün, "Evladım kutsal bir görev uğruna şehit oldu. Ne mutlu bana ki şehit annesi oldum." diyerek gözyaşı döktü. Piyade er Seracettin Aktaş (21) için Şanlıurfa'nın Birecik Mezra Beldesi İlköğretim Okulu'nun bahçesinde cenaze namazı kılındı. Şehit erin cenazesi beldeye bağlı aile mezarlığında toprağa verildi. Şehit Piyade Komando Er İbrahim Kaçar'ın cenazesi Enverul Hamit Camii'ne kılınan namazın ardından Asri Mezarlık'taki şehitlikte arasında toprağa verildi. Aynı çatışmada şehit düşen köy korucuları Mehmet Gürdal ile Rahmi ve Reşit Töre Hakkari'nin Şemdinli ilçesine bağlı Çubuklu köyünde defnedildi. Kırşehir, Şanlıurfa, Osmaniye,

Cihan

NOT:BU HABER http://images.google.com.tr ADLI SİTEDEN ALINTI HABERDİR DETAYLARI VE DAHA FAZLASINI BURADA BULABİLİRSİNİZ

6 ŞEHİT DAHA VERDİK VATAN SAĞOLSUN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ruh hali ve daha fazla smile
» Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olun
» Sizce Hangisi Daha iyi
» Mozillada Daha iyi çalışır
» Daha kalitali hizmet icin uye ol kodu lazim