Minik Dualar Grubu
Sitemize Hoşgeldiniz...
Minik Dualar Grubu
Sitemize Hoşgeldiniz...
Minik Dualar Grubu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minik Dualar Grubu

Minik Dualar Grubu Forum Sitesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yalnızlığım sana emanet

3 posters
YazarMesaj
nur yağmuru

nur yağmuru

Yalnızlığım sana emanet Empty
MesajKonu: Yalnızlığım sana emanet   Yalnızlığım sana emanet Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 5:38 pm

Uzun zaman oldu sana yazmadım ama sen beni en iyi bilen olarak nasıl olsa bir gün bir şeyleri seninle paylaşmak için yazacağımı biliyor ve beni iyi anlıyorsun.
Bu defa içimin karasını doldurmak istemiyorum çizgisiz sayfalarının beyaz dünyasına.Nerelerde miyim? Sen sabretmesini ne zaman öğreneceksin?
Bir tomar kağıdın sırt sırta dizilmiş halisin, bir şeyleri hiç öğrenme ihtimali yok biliyorum da, bunca zaman sonra hiç değilse biraz sabret de başlayayım anlatmaya.
Bir adadayım.Evet yanlış duymadın, bir ada dedim ama öyle ıssız bir ada değil ve aşkım filan da yok yanımda. Yine neden deme sakın bak yırtarım bir kaç sayfanı. Gelecek oldu da ben mi getirmedim, olmadı işte nedenini defalarca anlattım sana.
Şimdi susda lafımı dizme boğazıma. Bu ada senin bileceğin bir ada değil, daha önce böyle bir adadan hiç söz etmedim ki sana nerede ve nasıl lduğunu, ki ben de yeni öğrendim daha. Sevgi adası bu, çoğu sevgiyi kaybetmişlerin ya da bulamamışların toplandığı bir ada, tek tük elleri sevgiyle kenetlenmiş olanlar da vardır elbette,ama ben henüz misafirlikten çıkabilmiş olmadığım için bilmiyorum. Adanın denize kıyısı vardır mutlaka ama kıyıyı görebilecek kaç göz vardır bilinmez, zira böyle adaların müdavimleri bir yerleri kırık dökük olanlar olur çoğu zaman ve çoğunun da gözlerinde kızıl incilerin tuz izleri. Fırsat buldukça buradan yazmaya çalışırım sana, şimdilik bu kadar sevgili günlüğüm...
tusem_ukba
Moderatör
Moderatör
tusem_ukba

Kadın Mesaj Sayısı : 303

MesajKonu: Geri: Yalnızlığım sana emanet   Yalnızlığım sana emanet Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 4:46 pm

teşekkürler..
Merve Melek
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Merve Melek

Kadın Mesaj Sayısı : 255
Mesleği : öğrenci

MesajKonu: Geri: Yalnızlığım sana emanet   Yalnızlığım sana emanet Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 11:59 am

paylaşım için tşk

Yalnızlığım sana emanet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-