Minik Dualar Grubu
Sitemize Hoşgeldiniz...
Minik Dualar Grubu
Sitemize Hoşgeldiniz...
Minik Dualar Grubu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minik Dualar Grubu

Minik Dualar Grubu Forum Sitesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

merhaba gençler

3 posters
YazarMesaj
pinargorgun

Kadın Mesaj Sayısı : 2
Mesleği : çalışmıyorum

merhaba gençler Empty
MesajKonu: merhaba gençler   merhaba gençler Icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 7:37 pm

ben ablanız pınar görgün.doğuştan yürüme engelliyim mdg ailesine katılmanın sonsuz sevinciyle sonsuz güzellikleri siz küçük dostlarımla paylaşmak için buradayım ve çok mutluyum burda olmaktan.mutluluğumu benle paylaşır mısınız lütfen?
adnan
Admin
Admin
adnan

Erkek Mesaj Sayısı : 122

merhaba gençler Empty
MesajKonu: Geri: merhaba gençler   merhaba gençler Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 5:45 pm

Sitemize ve dediğin gibi MDG ailesine Hoşgeldin Pınar... Umarım iyi vakit geçirirsin.
mustafa halid
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 10
Mesleği : Uluslararası Türk Kolejleri ....Eğitimci- İdareci

merhaba gençler Empty
MesajKonu: Geri: merhaba gençler   merhaba gençler Icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 2:53 am

site de ki resimleri değiştirsek diyorum..mesela MDG nin miniklerinin yeni resimlerini koysanız...
kim nerde okuyor..ayrılan neden ayrılmış gruptan...tekrar dönme durumları var mı..yeni album ne zman cıkacak......yeni söyleşiler..
sayın admin...adnan hocam... yeni mdg nin resimlerini yeni üyeleri bulalım..

teşekkürler
adnan
Admin
Admin
adnan

Erkek Mesaj Sayısı : 122

merhaba gençler Empty
MesajKonu: Geri: merhaba gençler   merhaba gençler Icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 3:49 pm

Haklısın Mustafa Halid, elime geçen resimleri elimden geldiğince yüklemeye çalışıyorum zaten. Ancak Galerimizdeki hafıza sorunundan dolayı yeni bir galeri hazırladım. Resimler orada. İlanlarda var adresi...

merhaba gençler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» merhaba ben feyza