Minik Dualar Grubu
Sitemize Hoşgeldiniz...
Minik Dualar Grubu
Sitemize Hoşgeldiniz...
Minik Dualar Grubu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minik Dualar Grubu

Minik Dualar Grubu Forum Sitesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İBRETLİK OLAY !

YazarMesaj
Misafir
Misafir

İBRETLİK OLAY ! Empty
MesajKonu: İBRETLİK OLAY !   İBRETLİK OLAY ! Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 9:46 pm

İBRETLİK OLAY !
bir gün bir çocuk okulda arkadaşlarıyla oynarken aynı okulda aşçılık yapan tek gözü olmayan annesi yanına gelir. onun o halinden utanan çocuk arkadaşlarının yanında bir daha ona sarılmamasını hatta yanına hiç gelmemesini söyler. annesi onu hep uzaktan izler. çocuk annesi ona yaklaşmak istediğinde onun kendisini utandırdığını onun tek gözlü halinden iğrendiğini söyleyip annesini kovarmış. bir gün çocuk liseyi bitirip singapurda bir okul kazanmış. bu okulu kazandığına çok sevinmiş. çünki o utandığı iğrendiği annesinden uzakta yaşayacaktır. yıllar sonra okulu bittikten sonra bir kız sevip onunla evlenen çocuğun iki çocuğu olur. ülkesine geri dönen çocuk çalışma hayatına atılır. güzel bir işi , güzel bi eşi ve çocuklarıyla mutlu mesut yaşıyormuş. Bir gün kapı çalınmış kapıyı çocukları açmış ardından oda gitmiş birde bakmış kapıda annesi. bunu gören çocuklar gülmeye yaşlı kadınla alay etmeye başlamışlar. annesini tanıyan adam onun annesi olduğunu bildirmeden " neden geldin buraya benim çocuklarımı korkutuyorsun çabuk git burdan" diye annesini azarlamış. anne de yanlış kapı çalıdığını korkuttuğu için özür diliyerek oradan ayrılmış. aradan yıllar geçmiş. lise mezuniyet günü çocuk eski oturduğu şehre gelmiş. mezunlar toplantısından sonra aklına eski evi gelmiş. annesiyle karşılaşmadan eski evi görmeye gitmiş. onu tanıyan komşuları annesinin öldüğünü ona bir mektup bıraktığını söylemişler. çocuk istemeyerek de olsa mektubu okumuş. mektupta" seni bunca yıl utandırdığım için, evine gelip çocuklarını korkuttuğum için özür dilerim. sen küçükken bi kaza geçirmiştin. bir gözünü kaybetmiştin . senin tek gözlü yaşamana içim elvermediği için bir gözümü sana verdim. senin görmen bana mutluluk vermişti. mezunlar gününde geleceksin biliyorum ama bu hastalık beni o güne ulaştırırmı bilmem. ben seni hep sevdim ve seni seviyorum yavrum.
tusem_ukba
Moderatör
Moderatör
tusem_ukba

Kadın Mesaj Sayısı : 303

İBRETLİK OLAY ! Empty
MesajKonu: Geri: İBRETLİK OLAY !   İBRETLİK OLAY ! Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 7:57 pm

:( :( :( çok acıklı ama ağlamadım
çok sağol... bende bazen yani küçükken bazen yanıma gelenlerden
utanıyodum ama artık utanmıyorum hep bu hikaye bana
bi msj verdi
;)

İBRETLİK OLAY !
1 sayfadaki 1 sayfası